hit tracker برگزاری جلسه مدیر نمایندگی استان گیلان با مدیران امورشعب بانک های صادرات و ملی استان گیلان – موسسه حقوقی، داوری و مشاوره عدالت بنیان گستر مازند
01133369380 info@ebgm.ir
[parsi_sokhan]

برگزاری جلسه مدیر نمایندگی استان گیلان با مدیران امورشعب بانک های صادرات و ملی استان گیلان

به گزارش روابط عمومی موسسه حقوقی، داوری و مشاوره عدالت بنیان گستر مازند در تاریخ  99/07/05 رأس ساعت ۸:۳۰ جلسه ای در مدیریت امور شعب بانک صادرات استان گیلان با حضور مدیر امور شعب جناب آقای قهرمانی و معاونین محترم و رئیس اداره حقوقی ایشان و همچنین مدیر دفتر نمایندگی موسسه حقوقی جناب آقای ابراهیم همتی به همراه چند نفر از همکاران آن دفتر برگزار شد. در این جلسه آقای همتی ضمن برشماردن فعالیت و رزومه موسسه در کل کشور، نحوه پیگیری پرونده های مطالباتی را داشتن نیروهای باتجربه در مذاکره و اجرا و همچنین وجود سامانه جامع وصول مطالبات دانستند و درخواست همکاری داشتند. در ادامه مدیریت محترم امور شعب بانک صادرات ضمن خوش آمدگویی، آمادگی خود را در صورت فراهم شدن موارد قانونی جهت برون سپاری و استفاده از خدمات این موسسه اعلام نموده اند.

در ادامه همان روز راس ساعت ۱۱:۳۰ جلسه ای در مدیریت امور شعب بانک ملی همان استان با حضور مدیریت محترم امور شعب جناب آقای میرخلفی و مدیریت دفتر نمایندگی به همراه همکاران دفتر نمایندگی برگزار شده است که با توضیح  ارائه خدمات موسسه حقوقی و داوری عدالت بنیان گستر مازند در پیگیری وصول مطالبات و داشتن امکاناتی همانند سامانه جامع وصول مطالبات و در اختیار داشتن نیروهای باتجربه در فن مذاکره و وکلای مجرب، آمادگی خود را جهت همکاری اعلام نموده اند. در ادامه جلسه مدیریت محترم امور شعب بانک ملی اعلام داشته اند که بعد از بررسی سعی می شود از خدمات این موسسه استفاده شود.

نوشته شده توسط مدیریت سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توانمندترین شبکه عملیات وصول مطالبات - شماره ثبت 1131