hit tracker برگزاری جلسه مدیر عامل موسسه با مدیران بانک های سپه و توسعه تعاون استان قم – موسسه حقوقی، داوری و مشاوره عدالت بنیان گستر مازند
01133369380 info@ebgm.ir
[parsi_sokhan]

برگزاری جلسه مدیر عامل موسسه با مدیران بانک های سپه و توسعه تعاون استان قم

به گزارش روابط عمومی موسسه حقوقی عدالت بنیان :

جلسه ای در تاریخ ۹۹/۲/۱۵ با حضور مدیران محترم بانکهای سپه و توسعه تعاون استان قم بصورت جداگانه صورت گرفت . در جلسه بانک سپه جناب آقای ایروانیان مدیر امور شعب و آقای گلستانی مدیر حقوقی آن بانک حضور داشته اند آقای ایروانیان اعلام داشته اند جهت پیگیری مطالبات با بررسی بعمل آمده موسسه حقوقی عدالت بنیان انتخاب ماست و داشتن سامانه وصول مطالبات و استقرار نیرو در هر استان را از مزیتهای این موسسه دانسته و اعلام آمادگی خود را جهت واگذاری پرونده های خرد و کلان به موسسه اعلام نموده اند بعد از آن آقای یوسفی مدیر عامل موسسه ضمن برشمردن روزمه موسسه وتوانمندی آن آمادگی خود را جهت پیگیری مطالبات اعلام داشته اند و از مدیریت محترم بابت اعتمادی که به موسسه نموده اند تقدیر و تشکر نموده . در ادامه آقای علی شهریاری بعنوان مدیر دفتر نمایندگی استان قم معرفی شده اند .

در ضمن مدیریت محترم بانک توسعه تعاون جناب آقای طهماسبی اعلام داشته اند با توجه به شناخت از آن موسسه برای پیگیری مطالبات این بانک آماده همکاری می باشیم .

نوشته شده توسط مدیریت سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توانمندترین شبکه عملیات وصول مطالبات - شماره ثبت 1131